Na dobry początek

Witaj Drogi Czytelniku!

Bardzo się cieszę, że trafiłeś na mój skromny internetowy kącik i zdecydowałeś zabawić tu troszkę dłużej. Mam nadzieję, iż nie jest to tylko chwilowa ciekawość i zostaniesz moim stałym gościem ;)

Celem tego bloga jest rozpowszechnianie różnych, ciekawych i według mnie dobrych mang, manhw czy manh za pomocą moich sugestywnych i autorskich recenzji.
Rynek komiksów azjatyckich od dawna mnie fascynuje z powodu swojej wielowarstwowości i różnorodności. Dużym plusem jest dla mnie także nietypowość i inność niektórych mang. W tym jakże gigantycznym fandomie można znaleźć komiksy sztampowe i schematyczne aż do bólu, ale można znaleźć tez największe absurdy nie do uwierzenia czy też małe, niepozorne perełki. Uznałam więc, że fajnie byłoby, aby większe grono ludzi usłyszało o tych często mniej znanych tytułach, które według mnie są warte poznania .

W większości wypadków recenzuję tytuły jeszcze nie wydane w Polsce. Mangi\manhwy\manhuy te są dostępne albo w wersji scanów w niezwykle pojemnym internecie, albo są wydane w innym państwie, którego język znam, tzn. włoski bądź angielski. 

Raz w miesiącu opisuję mangi, które doczekały się naszej ojczystej edycji. Ten cykl nazywa się "Co na półeczce".

Pragnę zaznaczyć, iż nie jestem wielką pisarką i mam jeszcze sporo do nauki w tym zakresie. Dodatkowo mieszkam za granicą i używam komputera nie posiadającego polskich znaków. Z tego powodu proszę o trochę wyrozumiałości, jeśli w niektórych przypadkach zabraknie jakiegoś "ą", "ę", itd, po prostu sprawdzając czasami mogę je przeoczyć z rozpędu. ;)link

Zapraszam i namawiam do zadawania pytań, jeśli coś jest niezrozumiałe ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...