wtorek, 22 lipca 2014

Przerwa

Witajcie! :)

W związku z wakacjami i z innymi pewnymi szczegółami, robię przerwę od blogowania na około miesiąc. Chciałabym jasno zaznaczyć, że prowadzenie bloga mi się nie znudziło i ciągle sprawia mi niezłą frajdę i przede wszystkim przyjemność. Jednakże jak sami mogliście zauważyć, od miesiąca notki pojawiają się okazjonalnie i rzadko. To mi nie pasuje i nie chciałam kontynuować tej sporadyczności, która w tym miesiącu i następnym na pewno ciągle by panowała.

Niestety z powodu wyjazdu nie jestem wstanie napisać i opublikować recenzji z cyklu "Co na półeczce", która powinna się ukazać w lipcu. Jeszcze nie wiem czy ją nadrobię w innym miesiącu. W takim wypadku byłyby dwie recenzje zlicencjowanych u nas mang w jednym miesiącu.

A teraz tak na zakończenie chcę wam pokazać artykuł opisujący i przedstawiający najciekawsze i wręcz magiczne miejsca w Japonii. Post został napisany w oryginale po włosku stąd wersja, którą tu przedstawiam jest przetłumaczona na angielski za pomocą Google. KLIK 

Życzę wszystkim miło spędzonych wakacji :)

6 komentarzy:

 1. Nawet jeśli lubi się coś robić, czasami potrzebna jest od tego mała przerwa, tak więc życzę miłych wakacji i wyczekuję powrotu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to miłych wakacji też Tobie i będę czekać na wincyj. Rzadko komciam, ale z przyjemnością czytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze, ze Ci się podoba ;)

   Usuń
 3. Blog bardzo ciekawy, powodzenia w dalszym pisaniu!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...